3

Usługi pogrzebowe Rzeszów

Żałobnik – Zakład pogrzebowy Rzeszów

3

Zakład pogrzebowy – Żałobnik Rzeszów

Oferujemy szeroki wybór trumien, urn, krzyży, kwiatów i różnego rodzaju akcesoriów pogrzebowych z każdej półki cenowej.

Organizacją pogrzebów zajmuje wykwalifikowany i doświadczony personel, który pomoże Państwu przejść przez trudne chwile tak, aby odciążyć Państwa w tych ciężkich chwilach.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta oraz jasne ceny.

Zakład Pogrzebowy Żałobnik jest administratorem cmentarza parafialnego:
– Tyczyn
– Budziwój 

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą usług pogrzebowych dopasowanych do Państwa wymagań.

Kamieniarstwo

Oprócz usług organizacji pogrzebów zajmujemy się również przygotowaniem nagrobków

Śmierć bliskiej osoby to trudny moment, z którym przyjdzie zmierzyć się niemal każdemu człowiekowi. Powinien on mieć możliwość przeżywania tej chwili tak, by godnie uczcić pamięć zmarłego. Przeszkodą w tym nie mogą być formalności wymagające dopełnienia przed ceremonią. Dlatego warto wybrać dobry zakład pogrzebowy. Firma Żałobnik może zaproponować nagrobki, trumny, urny, a także wieńce. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi pomogą spokojniej przejść przez ten trudny czas.

Żałobnik to zakład pogrzebowy z Tyczyna, proponujący także klientom z Rzeszowa i okolic profesjonalne usługi, dzięki którym można skupić się na dochodzeniu do siebie po stracie. Jesteśmy zespołem zgranych i doświadczonych specjalistów. Dopilnujemy wszelkich formalności związanych z pogrzebem i organizacją ceremonii oraz pomożemy w zakresie różnych prac cmentarnych.

Usługi pogrzebowe

Pogrzeby i ich organizacja to podstawa oferty naszego zakładu. Jesteśmy tu dla Państwa, aby udzielić wsparcia w dopełnieniu wszelkich formalności. Pozyskanie zasiłku na pochówek, zadbanie o sprawy związane z administracją cmentarną i szereg innych obowiązków urzędowych – wszystko to bierzemy na siebie w ramach proponowanych usług pogrzebowych, aby umożliwić klientom to, co jest w tym momencie najważniejsze – spokojne przeżywanie żałoby.

Odbierzemy ciało zmarłego z miejsca zgonu i przewieziemy je do kostnicy, kaplicy lub krematorium. Zajmiemy się organizacją ceremonii zarówno na cmentarzu komunalnym, jak i parafialnym, w obrządku religijnym lub świeckim. Zadbamy o stosowny wystrój trumny czy urny, a później grobu (lub istniejącego już nagrobka, jeśli zmarły jest składany np. w rodzinnym grobowcu) oraz ułożymy na nim wieńce i kwiaty. Nasza firma pogrzebowa zatroszczy się o wszystko, abyście Państwo nie musieli się tym martwić.

Szeroki wybór trumien, urn i wieńców pogrzebowych

Chcąc zapewnić kompleksowe usługi pogrzebowe, zagwarantowaliśmy klientom także szeroki wybór trumien i urn. Proponujemy produkty wykonane z różnych materiałów i w rozmaitych stylach. Dzięki temu można łatwiej wybrać rozwiązanie odpowiadające konkretnym potrzebom.

Uczczenie czyjejś pamięci często wiąże się ze złożeniem kwiatów na grobie. W ten sposób wyrażamy szacunek do zmarłego, tęsknotę za nim i smutek po jego stracie. Wiemy, jak duże znaczenie mają one dla rodzin i przyjaciół po śmierci bliskiego. Dlatego, obok usług związanych z pochówkiem, proponujemy wieńce pogrzebowe – zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów, z różnych gatunków roślin, ułożonych w odmienne kształty. W zakładzie Żałobnik udostępniamy wiele propozycji, wśród których na pewno odnajdziecie odpowiednią kompozycję.

Profesjonalne prace kamieniarskie i duży wybór nagrobków

Nie ograniczamy się jedynie do usług polegających na pochowaniu trumny czy urny i dostarczeniu oraz ułożeniu wieńców. Istotnym elementem oferty jest profesjonalne kamieniarstwo. Nasz dom pogrzebowy zapewnia szeroki wybór wzorów nagrobków pozwalających godnie uczcić pamięć zmarłych. Wykonujemy je z różnych surowców – w tym naturalnych kamieni.

Dbamy o to, by dopasować się do indywidualnych potrzeb osób korzystających z prezentowanych propozycji. Dlatego w zakładzie znajdziecie Państwo różne wzory mniejszych i większych pomników nagrobnych. Zawsze przykładamy największą wagę do tego, by prace kamieniarskie były wykonane z dbałością o każdy detal – począwszy od przygotowania surowca przez dostosowanie podłoża po estetyczne i solidne zamocowanie akcesoriów nagrobków – liter, krzyży czy innych ozdób.

Inne usługi cmentarne świadczone przez zakład pogrzebowy

Obok pomocy w organizacji uroczystości zakład Żałobnik z Tyczyna, działający także na obszarze Rzeszowa i okolic, zapewnia szereg innych usług cmentarnych. W ramach tych prac możemy zająć się m.in. ekshumacją oraz sprzątaniem grobów. Ta druga forma pomocy jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które mieszkają z dala od miejsca pochówku bliskich. Usuniemy stare wieńce, zadbamy o porządek wokół nagrobka i wyczyścimy go z najwyższą dbałością.

Jeśli więc poszukujecie Państwo specjalistów od usług pogrzebowych działających kompleksowo i zapewniających m.in. produkty florystyczne, wybór trumien, urn oraz pomników nagrobnych – zachęcamy już teraz do kontaktu z zakładem Żałobnik. W przypadku pytań dotyczących oferty, w tym m.in. wykonania nagrobków – chętnie udzielimy odpowiedzi.