3

Usługi pogrzebowe Matysówka

Żałobnik – Zakład pogrzebowy Matysówka

3

Zakład pogrzebowy – Żałobnik Matysówka

Po odejściu ukochanej osoby każdy może czuć się zagubiony. Dlatego powstała firma pogrzebowa Żałobnik. Dom działa w Matysówce i okolicach. Oferujemy wsparcie po śmierci bliskiego, w tym całościową organizację pochówku. Przygotujemy dla zmarłego godny pogrzeb wyznaniowy lub świecki, a także przewóz, wsparcie formalne, oprawę florystyczną uroczystości oraz inne usługi. W zakładzie znajdują się też urny, trumny i nagrobki.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą usług pogrzebowych dopasowanych do Państwa wymagań.

Kamieniarstwo

Oprócz usług organizacji pogrzebów zajmujemy się również przygotowaniem nagrobków

Kompleksowa organizacja pogrzebu w Matysówce i okolicach

Gdy bliska osoba odchodzi, pierwszym krokiem jest zorganizowanie pochówku. W naszym domu pogrzebowym wiemy, że towarzyszą Państwu teraz skrajne emocje. Chcemy więc zapewnić kompleksową pomoc i zadbać o przestrzeń dla godnego pożegnania.

Przygotowujemy tradycyjne i kremacyjne pogrzeby oraz uroczystości świeckie i wyznaniowe. W naszej firmie zorganizujemy też m.in. przewóz zmarłego z dowolnej lokalizacji (np. domu, krematorium czy szpitala) i oprawę (np. muzyczną czy kwiatową, w tym wieńce i wiązanki) oraz przedstawimy dostępne urny i trumny.

Zakład Żałobnik pomaga również dopełnić wszelkich formalności, np. związanych z zasiłkiem czy miejscem na cmentarzu. Te wszystkie usługi pomogą Państwu skupić się na bliskiej osobie zamiast na nerwowym szukaniu dostępnych rozwiązań i możliwości.

Inne usługi pogrzebowe i kamieniarskie

W trosce o Państwa spokój dom pogrzebowy Żałobnik oferuje nie tylko organizację pochówku czy przewóz zmarłych. Wśród usług dostępnych w zakładzie znajdują się też m.in.:

  • ekshumacja,
  • projektowanie i realizacja nagrobków,
  • prace kamieniarskie (np. naprawa pomników),
  • sprzątanie grobów.

Dzięki temu otrzymają Państwo od naszej firmy niezbędne wsparcie i przejdą żałobę bez niepotrzebnego, dodatkowego stresu związanego z formalnościami.

Dom pogrzebowy Żałobnik – godne pożegnanie zmarłego

Po odejściu ukochanej osoby chcą Państwo tylko pożegnać się z nią w spokoju – to zrozumiałe. Zapewnimy więc kompleksową obsługę pogrzebu oraz inne niezbędne usługi, takie jak przewóz zmarłych. Nasz zakład pogrzebowy pomoże Państwu w organizacji pochówku w Matysówce i okolicach. Firma dopasuje wszystkie rozwiązania do Państwa potrzeb i budżetu. Zapraszamy do kontaktu – zapewniamy profesjonalne wsparcie.