Usługi pogrzebowe

Oferta usług pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy Żałobnik specjalizuje się w kompleksowej organizacją pogrzebów oraz wszelkimi formalnościami oraz szczegółami, które są z nimi związane.

Wiemy, że jest ich bardzo dużo i rozumiemy, że mogą Państwo nie być w stanie ich wszystkich zorganizować.

Z tego powodu nasz zakład pogrzebowy posiada wachlarz usług, dzięki którym wyręczymy Państwo w tych trudnych chwilach. Zajmujemy się między innymi:
• przewóz Zmarłych,
• wybór trumien,
• wybór urn,
• pomoc z dopełnieniem formalności,
• kremacja.
 

Profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

Moment pożegnania bliskiej osoby to trudny czas. W tym okresie wiele osób decyduje się na pomoc specjalistów, mających doświadczenie w dopełnianiu wszelkich formalności. Świadczone przez nasz zakład usługi pogrzebowe obejmują wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalności urzędowych związanych m.in. z ceremonią czy zasiłkiem na pochówek.

Godne pożegnanie zmarłego dzięki profesjonalnym usługom pogrzebowym

Formalności to tylko część zadań, jakie wykonujemy w ramach proponowanych usług. Zakład pogrzebowy Żałobnik zadba również o oprawę ceremonii. Zależy nam na tym, aby bliscy żegnanej osoby byli spokojni, że uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik. Pomagamy urządzić pogrzeb zarówno w obrządku religijnym, jak i świeckim.

Nasi pracownicy wykazują się wysoką kulturą osobistą i empatią oraz mają szerokie doświadczenie w tej branży. To stanowi gwarancję, że wybierając prezentowane propozycje, będziecie Państwo mieli pewność, że wszelkie sprawy związane z pochówkiem będą w dobrych rękach. Zachęcamy do kontaktu z obsługą firmy.