Nagrobki – kamieniarstwo

Oferta usług kamieniarskich

Zakład Pogrzebowy Żałobnik posiada w swojej ofercie usługi kamieniarskie. Specjalizujemy się kompleksowym projekcie nagrobków oraz realizacji wybranego projektu. 

Usługi kamieniarskie realizujemy na terenie wojewódźtwa podkarpackiego, w szczególności w Rzeszowie oraz Tyczynie.

W ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór pomników nagrobnych – zarówno prostych, jak i bardziej finezyjnych. Przykładamy dużą wagę do tego, aby nagrobki, które można u nas zamówić, były wykonane z najwyższą dbałością o detale, co przekłada się nie tylko na efekt wizualny, ale i ich trwałość. Pracujemy na różnych surowcach, co umożliwia dobór kamienia odpowiedniego do konkretnych preferencji.

Wybór nagrobka – co wziąć pod uwagę?

Decydując się na taką inwestycję, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest wielkość, jaką może mieć nagrobek. Zależy ona m.in. od tego, jaką przestrzenią dysponuje się na cmentarzu, ale i od posiadanego budżetu. Ponadto – administracja cmentarna niekiedy narzuca limity co do wymiarów tego elementu. Koniecznie trzeba również określić surowiec. Granity, marmury, konglomeraty – to niektóre z nich. Cechują się nie tylko odmiennym wyglądem, ale i różną trwałością.

Dbamy o to, by usługi były indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć więcej o oferowanych pomnikach – zapraszamy do kontaktu.