3

Usługi pogrzebowe Siedliska

Żałobnik – Zakład pogrzebowy Siedliska

3

Zakład pogrzebowy – Żałobnik Siedliska

Śmierć bliskiej osoby to trudne doświadczenie. Aby wesprzeć Państwa w tym czasie, w całości zorganizujemy pochówek: wyznaniowy lub świecki. W naszej firmie oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, w tym przewóz zmarłych i pomoc z formalnościami, a także urny, trumny, nagrobki i wieńce. Zakład Żałobnik w Siedliskach wyróżnia się indywidualnym podejściem, by zapewnić Państwu spokój i pomoc w każdej sytuacji.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z nasza szeroką ofertą usług pogrzebowych dopasowanych do Państwa wymagań.

Kamieniarstwo

Oprócz usług organizacji pogrzebów zajmujemy się również przygotowaniem nagrobków

Całościowa organizacja pogrzebu w Siedliskach i okolicach

W tej przykrej chwili powinni Państwo zająć się tylko wspominaniem ukochanej osoby – nasz zakład pogrzebowy zajmie się resztą. Firma zapewnia całościową organizację pochówku. Oferuje przede wszystkim takie usługi, jak:

  • przewóz zmarłych (z domu, szpitala, krematorium lub innej lokalizacji),
  • wsparcie na etapie dopełniania formalności,
  • pogrzeby (wyznaniowe i świeckie) w tradycyjnej lub kremacyjnej formie,
  • pomoc w wyborze trumny lub urny,
  • oprawa uroczystości, w tym florystyczna (dom proponuje wieńce z kwiatów sztucznych lub żywych).

Dzięki temu w spokoju mogą Państwo zająć się przeżywaniem żałoby oraz godnie pożegnać zmarłego.

Inne usługi pogrzebowe i kamieniarskie

Jeśli szukają Państwo wsparcia po śmierci kogoś bliskiego, firma pogrzebowa Żałobnik zapewni je na każdym etapie. Wśród dodatkowych usług znajdują się m.in. kamieniarstwo. Projektujemy i realizujemy dowolne nagrobki i pomniki. Mamy również spory wybór krzyży.

Pracownicy naszego zakładu dbają również o grób w inny sposób. Kompleksowo sprzątamy miejsca pochówku, np. jeśli krewni znajdują się poza granicami kraju. Oferta domu Żałobnik obejmuje także m.in. ekshumację czy kremację oraz przewóz zmarłych z zagranicy.

Firma pogrzebowa Żałobnik – pożegnanie zmarłego w godny sposób

Wszystkie rozwiązania dostępne w zakładzie są dopasowane do indywidualnych wymagań, potrzeb i budżetu. Zapewniamy niezbędne usługi różnego typu, a także trumny, urny oraz inne akcesoria z różnych półek cenowych. Dzięki temu przejdą Państwo przez ten przykry moment bez dodatkowego stresu i skupią się na tym, co naprawdę ważne. Dom pogrzebowy w Siedliskach to miejsce, w którym podejdziemy do Państwa z empatią i współczuciem. Zapraszamy do wyboru profesjonalnej firmy Żałobnik.