Usługi cmentarne

Oferta usług cmentarnych

Oprócz usług pogrzebowych w swojej ofercie posiadamy wachlarz usług cmentarnych, które realizujemy na terenie Rzeszowa, Tyczyna oraz całego wojewódźtwa podkarpackiego.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
• ekshumacja,
• prace kamieniarskie,
• florystyka,
• sprzątanie grobów,
• pomoc z formalnościami.

Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta. Dlatego zajmujemy się nie tylko dopełnianiem formalności i organizacją ceremonii pogrzebowych. Osoby wybierające proponowane usługi cmentarne mogą liczyć na to, że wykonamy każdą pracę związaną z miejscem pochówku, w tym zadbamy o porządek wokół niego. Podejmujemy się również prac ekshumacyjnych, gdy np. chcecie Państwo przenieść zmarłego lub kiedy pojawiają się wątpliwości co do przyczyny jego śmierci, a także w innych okolicznościach. Możemy też wykonać pomnik lub dostarczyć zamówiony wieniec.

Usługa sprzątania grobów

Nierzadko bywa tak, że bliscy zmarłego żyją z dala od jego dotychczasowego miejsca zamieszkania albo po pewnym czasie od jego śmierci opuszczają miejscowość, gdzie spoczywa. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętają o jego grobie. Często jednak przebycie wielu setek kilometrów kilka razy w roku, by doprowadzić pomnik i jego otoczenie do porządku, bywa dużym wyzwaniem. Dlatego w ramach usług cmentarnych oferujemy też sprzątanie grobów. To daje gwarancję, że nagrobek i jego sąsiedztwo zawsze będą zadbane.